تبلیغات شبکه های اجتماعی


تبلیغات در شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی به بخش مهمی از هر دستگاه اطلاع رسان و کاربردی تبدیل شده است.

بر روی تلفن همراه ،تبلت،لپ تاپ و یا حتی کامپیوتر خود برنامه هایی دارید که برای رساندن پیام،مطالعه اخبار و سرگرمی از آنها استفاده می کنید.

درباره کسب و کار خود به دوستان خود میگویید،به مشتریان رسیدگی میکنید، در گروه های فامیلی تبلیغات کسب و کار خود را نمایش می دهید.

تبلیغات شبکه ای

این نکته که تبلیغات و اطلاع رسانی بیشتر، مشتری بیشتر و درآخر سود بیشتری دارد برکسی پوشیده نیست.

پس وقت آن است که کسب و کار هرچند کوچک خود را در فضای مجازی گسترش دهید، افزایش اعضای کانال و پیج شما مستلزم رسیدگی لحظه ای است.

جدای از این مهم که داشتن محتوای جذاب باعث افزایش بازدید می شود،اعضای بیشتر نیز خود باعث جذب اعضای جدیدتر می شود، زیرا در اکثر مواقع کاربران به انتخاب یکدیگر احترام میگذارند و آنها هم در دنبال کردن شما همراه می شوند.

ای میهن چه کمکی می کند؟

کارخانه تولید محتوای ای میهن با تجربه حاصل از مشارکت در کسب و کارهای مختلف می تواند محتوای تخصصی مناسب شما را تولید کند.

اعضای پیج و کانال شما را بصورت هدفمند با توجه به منطقه مکانی و موضوعات قابل توجه کاربران افزایش دهد.داشتن اعضای بیشتر مهم است اما مشتریان فعال مهمتر نیستند؟

 

پاسخ گویی مناسب به کاربران یادتان نرود.

ممکن است کاربران برای کنجکاوی و یا حتی تفریح صفحات شما را مورد ارزیابی قرار دهند، اگر پاسخ مناسبی دریافت کنند حتی اگر تبدیل به مشتریان بالقوه نشوند بازهم از جوابگویی سریع و صریح شما با دوستانشان صحبت خواهند کرد. اعتماد سازی که خود کاربران دلیلش باشند تنها با خودشان شکل میگیرد.

با ای میهن در فضای بیکران مجازی دیده شوید….

 


ای میهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید